KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12757366
nr 1275 7366
Oljemålningar
2 st, Lisbeth Sandvall, "Ett nära möte, & När tankarna möter varandra". Signerad, daterad 2005. Motivet: 12x12 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:29:49
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)